LUKKSEPP JA KEEVITAJA

23.10.2019

Ootame oma kollektiivi tööle uusi töötajad TSK-500 remonditeenistusse:

 

– 5. järgu lukksepp, kellel on töökogemus kütuse- ja energeetika ettevõtete tehnoloogiaseadmete remondi ja monteerimise osas, põlevkivi töötlemise, naftakeemia- või kütuse- ja energeetikatööstuse seadmete tehnoloogiliste masinate ja mehhanismide remondi ja monteerimise osas. Erinõuded ja kvalifikatsioon: töökogemus ЭГБ1М1-30-7,5-6-2 tüüpi tööstuslike elektrifiltrite hooldamise ja remondi, pöörlevate mehhanismide (pumbad, tsentrifugaalkompressorid) remondi osas.

 

– 4. järgu lukksepp, kellel on töökogemus põlevkivi töötlemise, naftakeemia- või kütuse- ja energeetikatööstuse seadmete tehnoloogiliste masinate või seadmete, pumpade, sulgarmatuuri, klappide, reduktorite jne. monteerimise ja remondi osas.

 

– 4. või 5. järgu keevitaja, kellel on töökogemus põlevkivi töötlemise, naftakeemia- või kütuse- ja energeetikatööstuse seadmete tehnoloogiliste seadmete remondi ja monteerimise osas, omavad käsikeevitussertifikaati, plasmalõikuse ja keevituspoolautomaadiga töökogemust. Torustike, surve all töötavate anumate, mahutite jne. keevitamine.

 

Kõik töötajad peavad olema nõus töötama vahetuses, 12. tunnine töövahetus.

 

Rohkeid väljakutseid mitte pelgavat, pühendunud ja töökat spetsialisti ootab meie juures sisukas eneseteostusvõimalus suure perspektiiviga ja hoogsalt arenevas ettevõttes.

 

Ettevõte saab pakkuda transporti tööl käimiseks Jõhvist, Kohtla-Järvelt ning vajadusel tagame ka elamispinna.

Kandideerimiseks palun saada oma CV E-mailile personal@keemiatoostus.ee