Töötamine KKT-s

Kuulumine Alexela Gruppi tagab Kiviõli Keemiatööstuses stabiilse töökoha ning atraktiivsed arengu- ja karjäärivõimalused. Ettevõtte töötingimused vastavad kaasaegsetele tööohutusnõuetele ning kõik töötajad läbivad tervisekontrolli. Töötajatele on kasutamiseks mugavad riietus-, duši- ja puhkeruumid ning igaühele väljastatakse isiklikud tööriided, jalanõud ja kaitsevahendid.

KKTs makstav töötasu on konkurentsivõimeline ning tublid spetsialistid saavad igal alal väärilist palka. Ettevõttes hinnatakse kõrgelt professionaalsust, oskuseid, kompetentsust ning saavutatud tulemusi. Lisaks palgale pakub KKT töötajatele erinevaid motivatsioonipakette – ametiauto kasutamise võimalust, pidevat enesetäiendamist huvipakkuvatel koolitustel ning osalemist erinevatel ettevõtte üritustel. Samuti toetab ettevõte töötajate õpinguid.

KKT ootab oma meekonda algatusvõimelisi ja aktiivseid inimesi, kellel on soov areneda koos ettevõttega. Alati on oodatud head spetsialistid ja oskustöölised, insenerid, mehaanikud, tehnoloogid ja operaatorid.